EDİRNE YAZ OKULU

CAKA 2021 ONLINE MÜZİK YARIŞMASI

CAKA 2021 ONLINE MÜZİK YARIŞMASI SONUÇLARI

YAYLI ÇALGILAR ALANI

A KATEGORİSİ
Altın Yıldız: Arven Güneş Yıldıran
Gümüş Yıldız: İpek Alya Karaca
Bronz Yıldız: Barış Ak
Onur ödülü: Çınar Ege Kumtepe
Jüri özel ödülü: Uğur Gökhan Cihan

B KATEGORİSİ
Altın Yıldız: Kaya Ercan
Gümüş Yıldız: İsra Özgü Kapusuz
Bronz Yıldız: Arya Tarayıcı
Onur ödülü: Aslı Günay
Jüri özel ödülü: Azra Beker

C KATEGORİSİ
Altın Yıldız: Almila Şerbetçi
Gümüş Yıldız: Ege Dikbıyık
Bronz Yıldız: Feri Sakarya
Onur ödülü: Rüzgar Yalazan
Jüri özel ödülü: Egemen Kosacı

PİYANO VE TUŞLU ÇALGILAR ALANI

A KATEGORİSİ
Altın Yıldız: Ali Keskin
Gümüş Yıldız: Aylin Kılıç
Bronz Yıldız: Ada Alagöz
Onur Ödülü: Mehmet Deniz Aslan
Jüri özel ödülü: Arya Özdilek

B KATEGORİSİ

Altın Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Gümüş Yıldız: Ceylin Ada Arısan
Bronz Yıldız: Jan Leo Kalustyan- Elif Eylül Kozan
Onur Ödülü: Tuna Suay Özkan
Jüri özel ödülü: Uygar Kantarcıoğlu

C KATEGORİSİ

Altın Yıldız: İlyun Bürkev
Gümüş Yıldız: İsmail Utku Halefoğlu
Bronz Yıldız: Çağan Sönmez – İpek Buse Memiş
Onur Ödülü: Aslı Şen
Jüri özel ödülü: Cevdet Ayhan Güven – Kerem Yeniçeri

TELLİ ÇALGILAR ALANI

A Kategorisinde katılım olmamıştır.

B Kategorisi
Altın Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Gümüş Yıldız: Mina Yılmaz
Bronz Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Onur ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Jüri özel ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

C Kategorisi
Altın Yıldız: Ela Talay
Gümüş Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Bronz Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Onur ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Jüri özel ödülü: Rüzgar Yıldırım

VURMALI ÇALGILAR ALANI

A Kategorisi
Altın Yıldız: Ege Dereli
Gümüş Yıldız: Bade Özürün
Bronz Yıldız: Mehmet Taha Ünel
Onur ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Jüri özel ödülü:-ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

B Kategorisi
Altın Yıldız: Derin Dereli – Can Ölçer
Gümüş Yıldız: Çınar Gülsoy – Duygu Hazal Ulutaş
Bronz Yıldız: Toprak Türker
Onur ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Jüri özel ödülü:-ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

C Kategorisi
Altın Yıldız: Umut Kaan Koldaş
Gümüş Yıldız: Şefik Kayra Özşapçı
Bronz Yıldız:-ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Onur ödülü:-ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Jüri özel ödülü:-ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

NEFESLİ ÇALGILAR ALANI

A Kategorisinde katılım olmamıştır.

B Kategorisi
Altın Yıldız: Duru Küçükköşker
Gümüş Yıldız: Zeynep Zülal Emiroğlu
Bronz Yıldız: Şirin Ölçer
Onur ödülü: Zeynep Dila Daniş
Jüri özel ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

C Kategorisi
Altın Yıldız: Kağan Berişa
Gümüş Yıldız: Ege Erkut – Gülce Hanişoğlu
Bronz Yıldız: Sanat Kavaklıpınar
Onur ödülü: Azra Berrak Gözel
Jüri özel ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

TÜRK MÜZİĞİ ALANI

A Kategorisi
Altın Yıldız: Haktan Kenarda
Gümüş Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Bronz Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Onur ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Jüri özel ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

B Kategorisi
Altın Yıldız: Ada Kutlu
Gümüş Yıldız: Egemen Ünal
Bronz Yıldız: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Onur ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-
Jüri özel ödülü: -ÖDÜL VERİLMEMİŞTİR-

C Kategorisinde katılım olmamıştır.

 HALK JÜRİSİ ÖDÜLÜ
Ezgi Işıl Baloğlu

EN İYİ ÖĞRETMEN ÖDÜLÜ
Musa Eren İŞKODRALI

CAKA YILDIZI BÜYÜK ÖDÜLÜ
İLYUN BÜRKEV